O společnosti - Vectavir

O společnosti

Omega Pharma je společnost specializující se na vývoj, výrobu a prodej volně prodejných léků, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky, kterou distribuuje na lékárenském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. V roce 2015 koupila nadnárodní skupinu Omega-Pharma americká farmaceutická společnost Perrigo, čímž se Omega Pharma stala součástí 5. největší OTC společnosti na světě a získala tak do svého portfolia značky jako Coldrex, Niquitin a Vectavir.

Vysoká specializace, profesionalita a špičkový zákaznický servis umožnily prudký rozvoj firmy a její zařazení mezi významné hráče jak na českém, tak na světovém trhu.

Od počátku svého vzniku je Omega Pharma marketingově řízenou firmou se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a výslednou spokojenost. Je držitelem řady patentů a unikátních řešení aplikovaných do vysoké účinnosti výrobků jednotlivých produktových řad.

Společnost Omega Pharma je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 pro výrobu zdravotnických prostředků, udělených renomovanou společností Det Norske Veritas.