Léčba oparů - Vectavir

Vectavir...

... rychle
navrátí důvod
k úsměvu.

Když už máte opar

Nestihli jste zahájit léčbu oparu v jeho prvotní fázi (brnění nebo už dokonce zarudnutí)? Použijte Vectavir tónovaný krém s účinnou látkou penciklovir, který odstraňuje bolest, urychluje hojení a je účinný ve všech fázích léčby oparu.

Výhody léčby

Co byste měli vědět o léčivu Vectavir tónovaný krém na opary 10 mg/g
krém s jedinečnou účinnou látkou penciklovir:

  • Je účinný i při zahájení léčby v pozdějších fázích oparu (fáze pupínků a puchýřků)
  • Významně zkracuje dobu vylučování viru
  • Výrazně zkracuje dobu hojení
  • Tlumí bolest
  • Umožňuje diskrétní aplikaci
  • Tělová barva podporuje přirozený vzhled pokožky 
  • Neobsahuje kortikoidy 
  • Neobsahuje parabeny

Aplikujte:

  • Každé 2 hodiny
  • Po dobu 4 dní

Vectavir tónovaný krém na opary 10mg/g. Lék na vnější použití. Obsahuje Penciklovir. Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci nebo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Více o přípravku si můžete přečíst v příbalové informaci.

Jak Vectavir funguje?

Vectavir obsahuje účinnou látku penciklovir, která patří do třídy virostatik. Virostatika jsou léčivé látky, které se používají k zastavení množení virů. Vectavir působí přímo v jádře infikované buňky a tím pozastavuje další replikaci virů. Klinické studie prokázaly, že Vectavir jako mast na opary zrychluje hojení až o 30% a dobu nakažlivosti zkracuje až o 40%*. Lék na vnější použití. Obsahuje Penciklovir. Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci nebo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Více o přípravku si můžete přečíst v příbalové informaci.

  

Nepodchytili jste léčbu oparu hned na začátku?

S Vectavirem můžete léčbu zahájit i ve fázi tvorby puchýřků.

Aplikace

Podívejte se, jak snadná a diskrétní je aplikace krému Vectavir na léčbu oparů. Díky tubě s úzkým zakončením aplikujete krém přesně na postižená místa. Tělová barva krému dodá vaší pokožce přirozený vzhled.

Stejně jako u každého herpetického onemocnění by měla být léčba antivirovými a dalšími přípravky i u oparu rtu zahájena co nejdříve: ideálně již při výskytu časných symptomů, jako je pálení a svědění. Opar rtu se však může objevit přes noc nebo i bez těchto ohlašovacích symptomů, což časné zahájení léčby ztěžuje.

Nanesení krému by se mělo provádět pomocí úzkého aplikátoru nebo ideálně pomocí vatové tyčinky, kterou následně vyhodíte. Nanáší-li se přípravek na opar přímo čistými prsty, je třeba je hned po aplikaci důkladně umýt mýdlem a použít jednorázový ručník.

Pozor: zasažené oblasti kůže jsou až do vytvoření stroupku (vysoce) nakažlivé.